| FaraIdeiDeNume a întrebat:

E mai mult o curiozitate de-a mea. Cati dintre voi mai scriu www., si nu trec direct la "subiect "?

4 răspunsuri:
| MariaRawr a răspuns:

Pai depinde. daca am accesat acel site de foarte multe ori pun primele 2-3 nume si imi apare. Daca nu, intr-adevar dau www! Sper ca te-am lmurit in privinta mea:)) :* Funda?

| FaraIdeiDeNume explică (pentru MariaRawr):

Mersi, m-ai lamurit laughing.Cu funda mai vadwinking :*

| MariaRawr a răspuns:

Scuze... nu "nume" ci litere!laughing

| MoD3M a răspuns:

Pai www.-ul fiind o extensie a site-ului in domeniu. nu mai este nevoie sa il introduci... eu nu il pun pentru ca ma plictisesc sa apas de 3x ori pe acelasi buton:)