| anonim_4396 a întrebat:

E 'Nora pentru mama' un show bun de urmarit?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Din orice se poate invata. E bine sa urmaresti, dar daca ai alte optiuni mai serioase mai bine nu.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da pentru cine nu are ce face.

| lia a răspuns:

Depinde de fiecare persoana si de preferintele sale. Eu nu am rabdare sa ma uit la el dar, gusturile nu se discuta.

| arysa a răspuns:

Eu ma uit dar doar la finala saptamanii pentru ca atunci e cel mai interesant:prezinta principalele conflicte, se mai cearta un pic, pleaca acasa, etc. In timpul saptamanii mi se pare plictisitor ca stau 2 ore sa se certe pe aceeasi tema.

| Rux_5597 a răspuns:

Sa vezi cum se cearta aia la tv?

Eu spun ca nu se merita.