| dancapitan a întrebat:

E normal intre soti, ca unul sa vrea sa aiba acces la casuta de email al celuilalt?, pai daca ar fi transparenta totala intre ei, de ce nu ar face-o?

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Oricare ar fi nivelul de intelegere dintre doi soti, fiecare dintre ei are nevoie de un spatiu al sau, de intimitate; n-as interzice accesul daca mi-ar fi cerut expres, dar m-as simti invadata; de neincredere.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Mie mi se pare normal, cel puţin la mine aşa e. Ideea e că dacă nu ai nimic de ascuns nu păstrezi nimic secret, nici măcar o parolă. Baftă!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu. Aşa ceva nu este normal.
Intimitatea există şi trebuie să existe indiferent de starea civilă a unei persoane!

| haiZI a răspuns:

Poate pentr-ca nu e.

| Pitic a răspuns:

Sigur din moment ce sunt sot si sotie nu trebuie sa aiba secrete unul fata de celalalt si increderea trebuie sa fie pe primul loc.

| Angel0 a răspuns:

Nu este corect.Numai un prost crescut ar face asta.