| anonim_4396 a întrebat:

E o intrebare cam stupida. Dar de ce este asa de FRIIGG afara si ploua in continuu? La scoala aveti incalzire? Noi nu, si dardaim la ore si cu trenciurile pe noi e o noua moda in clasa cu fular si caciula la ore.laughing

3 răspunsuri:
| Rapateckh93 a răspuns:

Buna intrebarea happy la mine in clasa iti ingheata saliva in gura. E mai cald pe hol si ne inchinam sa bata soarele in geam ca sa se incalzeasca putin. Degeaba sunt termopane daca sunt gauri pe langa geam, bine macar ca nu bate vantul din partea aia.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

La mine în Facultate este precum în frigider şi nu exagerez. Caloriferele nu oferă căldură,deoarece spun că nu au bani de plată. Afară este frig pentru că mai este puţin şi vine iarna peste noi, să ne batem cu bulgări de zăpadă. Chiar dacă soarele face eforturi să-şi arate,, colţii cei veseli" vine vântul şi îi strică planurile.Şi nu e stupidă întrebarea.Acesta este motivul pentru care site-ul se numeşte TPU(Toţi Pentru Unu'). Pentru că aici fiecare persoană poate spune ce gândeşte.Şi fiecare gând contează.O zi frumoasă îţi doresc.Nobody4Nobody.

Apache
| Apache a răspuns:

Afara e frig pentru ca un front atmosferic deosebit de rece a venit dinspre nord ...si acum este deasupra romaniei *+ ca e si octombrie *
si...da, si la noi e frig in clase!
fac si ei focul de dimineata si dupa nu il mai fac toata ziua...