| anonim_4396 a întrebat:

Ești mulțumită de... tine? Sau ai să-ți reproșezi ceva?

xoxo, didi

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Sensibilitatea mea aparte este cea care uneori mă determină să renunţ la ce am mai drag pe lume/Mă deranjează faptul că lupt prea mult pentru a atinge cota maximă de imposibil.../Mereu mi-a plăcut să mă avânt în lucrurile care mă depăşesc/Şi am încercat să fac faţă rezistând până la final/Dar acum regret/Nu mai vreau să mă agăţ de ultima speranţă pentru a atinge cota maximă de ideal...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
M-am acceptat așa cum sunt, cu defecte și calități!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Nu sunt multumita!
am de 10 ori mai multe defecte decat calitati sad

| Georgiana2905 a răspuns:

Pentru ca nimeni nu este perfect, pentru ca toti avem defecte, logic ca si eu mi-as putea reprosa destule. Nu iti voi spune ce dar mersi pentru intrebare. M-ai facut sa meditez putin. Acu ar trebui sa ma si cert. Dar ca sa-mi arat ca pot si vreau, voi pleca si eu la cartile mele ca doar cu asta raman.