| Seducatorul a întrebat:

E vreun pericol daca aprind gratarul cu benzina?

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Cat timp nu esti inconjurat de vaporii inflamabili atunci cand aprinzi chibritul nu cred...

| cristimihailov a răspuns:

Daca torni putina benzina, inchizi sticla, o pui deoparte si aprinzi gratarul ar trebui sa fie ok.

Vezi sa nu te arzi sau sa ai benzina pe tine sau alte lucruri inflamabile.

Ar mai putea fi un pericol pentru sanatate, sa faci gratar cu benzina. Dar... la urma urmei, intreg gratarul este o lupta pentru ficat. Nu ar trebui sa mai conteze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar ca gratarul va avea gust de combustibil laughing

| WhiteTiger15 a răspuns:

Nu cred.

| Cromatiq a răspuns:

Nu, dar sa stai aproape, ca tine de cald.