| MeimeiPinguinu a întrebat:

E ziua mea!happyzicetzimi la multi ani[13 anishori]tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei stiu ca e posibil sa nu-mi vezi urarea, ca e tirzie, apare in pagina 2 si mai e si ascunsa in pivnita rolling on the floor Dar oricum. La multi ani si sa ai o viata fericita.
Iti ureaza BRO din tot sufletelul lui blushingbatting eyelashes

40 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La multi ani Byby! happySa fi fericita, sanatoasa si sa ai grija de tine kiss

| lia a răspuns:

La multi ani, multa sanatate si fericire!
Sa primesti cadourile pe care ti le doresti.hee hee

lolita
| lolita a răspuns:

La multi anishori byby!

| inna a răspuns:

La multi ani! Sa fi iubita, sanatoasa, fericita, invidiata...

http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE

leonardk
| leonardk a răspuns:

La muuuuuuuuulti ani!

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

La multi si fericiti ani!
Sa ai parte de o petrecere minunata de ziua ta!

auran
| auran a răspuns:

La multi ani frumusico - sanatate, bucurii si distractie maxima...

auran
| auran a răspuns:

Dedicatie pentru BYBY ...http://www.youtube.com/watch?v=gs_jypDKVS8&feature=related

| Bishop a răspuns:

La multi ani! devil alt party pe TPU big grin

| JustMeFlory a răspuns:

La multi ani! Sa fii sanatoasa si iubita! Si uite cum am mai dat peste o alta leoaica pe sitebig grin

| JackieSue a răspuns:

Chiar daca viata nu e asa cum ti-o doresti, zambeste, si bucura-te de cei care te iubesc.Iti doresc "LA MULTI ANI" cu multa-multa sanatate si bucurii

| MisterKat a răspuns:

La Multi Ani, byby! Multa Sanatate si Noroc happy

| Gabystelistu95 a răspuns:

La multi (b)ani!

| ioanaa a răspuns:

Sa fii fericita si sa ai grija de tine, si sa realizezi in viata tot ce iti propui. Pupici.

| smaranta a răspuns:

La muuuulti multi ani! Si tot ce iti doresti sa se implineasca big hug

| smaranta a răspuns:

Ti am trimis si o inbratisare... dar uite ce a iesit, mai incerc o data
>big grin

| Ellena a răspuns:

La multi ani!

| Jonsdottir a răspuns:

La multi ani! imi doresc sa nu mai existi laughing asta am zis? vroiam sa zic sa mai existi mult timp de acum inainte pe TPU tongue

| julliano a răspuns:

La moolti ani!

| MeimeiPinguinu explică:

Mersi blushing

| MeimeiPinguinu explică:

Si tu la fel :*

| MeimeiPinguinu explică:

Mersi, mersiblushing acum am intrat nu ma asteptam la 32 de raspunsuriblushing, mersi si sa fiti si voi iubiti, fericiti si sa aveti tot ce va doritzi in viata kiss^_^Sa aveti o HapPyY viatablushing

| MeimeiPinguinu explică:

Stai lin bro ca am vazut-o m-am uitat in ambele pagini kiss

| MeimeiPinguinu explică:

Aa si vam dat la toti un vot la folositor in afara de aceea lui wizard_cristi:daca oameni mai se si diistreaza ce e inneinregula? daca am scris asa inseamna ca nu stiu sa scriu?:-|mai gandeste okay? Ms din nou la cei care mi-au zis la m(oolti)ani asa cum scria si mersi la auran si candygirl pentru filmuletzetongue.si cristi nu mai ar fi trebuit sa te obosesti sa scrii.

| MeimeiPinguinu explică:

Du-te drek dinamo, sa nu te mai prind ca ma suni sau ma mai chemi afar

| MeimeiPinguinu explică:

Mersi frumos kiss

| kh1ss a răspuns:

Happy b`day

| mikey a răspuns:

Iti doresc din suflet viata sa-ti fie asemeni unui drum pe care sa te insoteasca adevaratii prieteni: DRAGOSTEA si OPTIMISMUL. LA MULTI ANI!

| urbanghost a răspuns:

La multi ani, sa fii sanatoasa, iubita, fericita in viata, si tot ce-ti doresti tu sa se implineascahappy