| MeimeiPinguinu a întrebat:

E ziua mea!happyzicetzimi la multi ani[13 anishori]tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei stiu ca e posibil sa nu-mi vezi urarea, ca e tirzie, apare in pagina 2 si mai e si ascunsa in pivnita rolling on the floor Dar oricum. La multi ani si sa ai o viata fericita.
Iti ureaza BRO din tot sufletelul lui blushingbatting eyelashes

40 răspunsuri:
| julliano a răspuns:

La moolti ani!

| MeimeiPinguinu explică:

Mersi, mersiblushing acum am intrat nu ma asteptam la 32 de raspunsuriblushing, mersi si sa fiti si voi iubiti, fericiti si sa aveti tot ce va doritzi in viata kiss^_^Sa aveti o HapPyY viatablushing

| MeimeiPinguinu explică:

Stai lin bro ca am vazut-o m-am uitat in ambele pagini kiss

| MeimeiPinguinu explică:

Aa si vam dat la toti un vot la folositor in afara de aceea lui wizard_cristi:daca oameni mai se si diistreaza ce e inneinregula? daca am scris asa inseamna ca nu stiu sa scriu?:-|mai gandeste okay? Ms din nou la cei care mi-au zis la m(oolti)ani asa cum scria si mersi la auran si candygirl pentru filmuletzetongue.si cristi nu mai ar fi trebuit sa te obosesti sa scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dar de ziua ta:
http://www.globusz.com/ebooks/Acasa/index.htm

| dinamo a răspuns:

La multi ani!

| MeimeiPinguinu explică:

Du-te drek dinamo, sa nu te mai prind ca ma suni sau ma mai chemi afar

| JackieSue a răspuns:

Chiar daca viata nu e asa cum ti-o doresti, zambeste, si bucura-te de cei care te iubesc.Iti doresc "LA MULTI ANI" cu multa-multa sanatate si bucurii

| MeimeiPinguinu explică:

Mersi frumos kiss

| dinamo a răspuns:

Wizard_cristi ce sa zic ca tu esti Ainstain. Te bagi ca musca-in lapte.