| Cinic a întrebat:

Ea : Nu imi vine sa cred ca el nu a plans la filmul titanic!
Prietena ei : Oare bărbatii au sentimente?!
https://m.youtube.com/......tps?/watch

16 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Ai ajuns ca RAY!

| Cinic explică (pentru TimberWolf):

Sunt obsedat de clipul asta! Si ray este un baiat super.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Este un ce?!

| Cinic explică (pentru TimberWolf):

Baiat super! Adica de treaba, sau " baiețas". Cum vrei tu sa-i spui.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

E un damblagiu!

| Cinic explică (pentru TimberWolf):

Toti avem greutati si necazuri! Asta inseamna ca si eu si tu suntem damblagii.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Cei mai damblagii!

| TimberWolf a răspuns:

Cand un barbat moare luptand pe front ii doare la banana pe toti, cand o femeie isi rupe o unghie e sfarsitul lumii.

| Cinic explică (pentru TimberWolf):

Nu vreau sa mor pe front pentru ambitiile altora! Tocmai asta este main theme al clipului! Ca 2 fosti prieteni si fosti camarazi de arme sunt obligati sa lupte intr-un razboi inutil. Eu mor doar pentru mama mea sau pentru cainele meu.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Ai catel?

| Cinic explică (pentru TimberWolf):

Am 2! Un pekinez batrân. Are 14 ani si saracu' nu mai are dinții din fața. Si mai am un carpatin care are 4 ani si poate sa iti smulga mana. Ca sa'i fac vaccin a trebuit sa ma incalec pe el ca peste cal. Si la 68 de kg ale mele, ma salta in sus.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Catelul meu a avut 15 ani. l-am eutanasiat de curand si ingropat, mi s-a rupt sufletul, eram super suparat si nervos si am postat si eu aici dar boschetarii astia nici nu m-au bagat in seama! sa le dau la mumu!

| Cinic explică (pentru TimberWolf):

Imi pare rau pentru pierderea ta. Stiu ca nici pekinezul meu nu mai are mult. Îi dau doar parizer si branza topita. Pekinezul este un erou. Pe langa sobolani, a ucis serpi. A ucis un sarpe de casa chiar in fata mamei. La muscat de cap pana la facut sa nu se mai miste. Asta acum vreo 3 ani cand inca avea dinti. Daca vrei caine de paza fara antrenament si fara ca sa il dai la dresaj, recomand " carpatin mioritic" dar cu minusuri, mai ales daca stai in sud. Astia sunt facuti sa stea la stana in varf de munte si racoare. Al meu se imbolnaveste de raie, matreata si in plus trebuie sa il tunzi de mic ca sa se obisnuiasca cu foarfeca. Cum incepe primavara, trebuie tuns! Este cel mai bun paznic dar trebuie sa tii cont ca face dezastru cu tomberonul de plastic, sau cu maica-ta. Ca el nu stie, el crede ca se joaca. Dar cand se arunca la joaca chiar si pe mine, ma darama! Au o forta imensa! Plus trebuie sa mai ei in calcul prietenii sau copii sau femeile care vin pe la tine, ei nu stiu de gluma! Si poate sa-i sfasie si sa le lase cicatrici pe viata sau chiat sa-i nenoroceasca pe viata.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Stau la bloc, nu ca tine la meltenia, unde dracu iau eu ciobanesc aici?

| Cinic explică (pentru TimberWolf):

La meltenia am toate conditiile pe care le ai tu la bloc. Plus liniste! Si plus doar 30km de oras. Iti ei pekinez! Sau pisica daca nu te lasa vecinii.

| TimberWolf a răspuns (pentru Cinic):

Nu-mi plac pekinezii iar pisicile lasa mult par. N-am timp de ei asta e problema.
Ma gandeam sa iau papagal, scump dar aia e.