| Bionicle a întrebat:

Ea spuneti-mi,voi cum stati cu curatenia de acasa? Mama se baza numai pe mine sa am grija de casa,cat timp era plecata la Tata in Grecia sau la munca in Italia, ca fratele meu e un las.De fiecare data cand venea acasa,nu era deloc multumita,am mai facut si greseli si am invatat din ele, dar tot se intampla la fel.Era nemultumita.Chiar si gradina, faptul ca nu am greblat-o.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Imi fac singur pentru ca nu stau cu parintii, sa ai un aspirator electric si un mop bun e mai usor sa faci curat, cu matura pare mai naspa pentru ca nu aduna bine mizeria. Apoi servetele umede pentru mobila si bucatarie, baie si la geamuri solutie pentru geamuri si hartie

| K0sti a răspuns:

"Ea spuneti-mi"? ea, sau el, sau ia? Aoleu...

| Bionicle explică (pentru K0sti):

Ce? Am scris ceva gresit?

| K0sti a răspuns (pentru Bionicle):

Pai nu se vede...

| volumexd a răspuns:

Ar trebui sa inteleaga ca e parinte si trebuie sa isi asume anumite responsabilitati in ceea ce priveste curatenia casei. Asta nu inseamna ca nu trebuie sa o ajuti si tu. Incearca sa vorbesti cu ea si sa ii explici. Multa bafta happy

| Bionicle explică (pentru volumexd):

Ea ma face pe mine o putoare, un lenes.

| volumexd a răspuns (pentru Bionicle):

Sincer, nu mi se pare normal, dar daca nici macar nu vrea sa te asculte nu prea ai ce sa faci. Adica esti minor si se presupune ca ea are grija de tine dar ma rog...

| Bionicle explică (pentru volumexd):

Sunt major.

| volumexd a răspuns (pentru Bionicle):

A, ok laughing Pai atunci esti independent, poti sa faci ce vrei.