| Kynext a întrebat:

Ehhee hee...acum ii acumwinking...parerea voastra:Exista extraterestri?confused... daca si argumentati, e perfecthee heebig grin

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

@girlxx21 atunci de ce ai mai raspuns la intrebare?
Iti spun eu ce cred despre extraterestrii :
Mi se pare normal ca intr-un alt sistem solar sa existe o planeta asemanatoare pamantului, care sa poate sustine viata!
Mai mult ca sigur nici ei nu stiu despre existenta pamantului si tot asa! Nu cred ca a venit nici un extraterestru pe pamant inca, si nici nu cred ca or sa vina prea curand!

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu cred ca existabig grin ii vad in fiecare zi cand merg pe strada si deja m`am obisnuit cu eilaughingAr fii culmea sa fim noi singurii din universwinking

nony
| nony a răspuns:

Da, cred. Tu chiar crezi ca ai fost facut din lut si ti-a fost suflata viata pe nas raised eyebrows?

| ViVi a răspuns:

De ce nu ar exista? Ma indoiesc ca in Universul asta mare doar "Omul" face legea happy o zi buna

| danutza a răspuns:

Vrei sa iti desenez unul ma pricep la caricaturi inexistente laughing

| Kynext explică:

@nony nuuuu...si eu cred in extraterestrihee hee... da' vreau sa aflu parerea oamenilorhee hee

| I'm just me a răspuns:

Nu stiu, poate. Foarte tare nony

| girlxx21 a răspuns:

Chiar nu ma pasioneaza faza cu extraterestrii.si daca ar fi si daca n-ar fi e treaba lor laughing. Ti-e frica de asa ceva?

| koxatu a răspuns:

Eu cred ca exista eram fascinat de acest subiect cand avea 10-12 ani.happy exista dar nu cercurile din lanurile de grasu sau intalniri asta nu credbig grin eu cred ca exista anuminte poze nici daca vrei nu le potri truca

| raza-de-soare a răspuns:

Pai doar nu ne-au creeat extraterestriilaughing...sa fim seriosistraight face... poate ca exista dar inca nu e nimic dovedit...thinking