| octrius a întrebat:

Ei bine ma intreb... vreau sa scrie aici cei care se uita hellsing si la chesti cu fantome si va rog dati id de mess

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Mama cat iubesc hellsing ii serialu copilariei mele nu ratam nici un episod zici ca eram posedata sau cv :)) http://www.google.ro/......tp?/imgres fundita :o3

1 răspuns:
| Katsworld a răspuns:

Ei bine. nu ma uit la hellsing dar imi plac foarte mult emisiunile, filmeele, cartile cu fantome.
Imi place sa ma uit de exemplu la fenomene stranii laughing. Deasemenea tot caut site-uri cu povesti sau intamplarii stranii bazate pe realitate. Fantome buuhuuh rolling on the floor))