| Alecssa98 a întrebat:

"Elasexygagica" rolling on the floor))
Ma dispera fetita asta. Nu stiu cum, dar la 10 ani (atat cred ca are) sa vorbesti asa si sa te gandesti numai la sex. straight face

Voi ce parere aveti de fetita asta obsedata?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Idem la tot ce ai spus tu.Si nu inteleg de ce nu este banata! Au fost banati altii care nu au pacatuit nici pe un sfert fata de ea. oricum pe mine nu ma deranjeaza. mi se pare amuzanta. laughing

| forever4you a răspuns:

Nu inteleg care este treaba ta? Uite ea este o utilizatoare ca tine ca mine si ca restul, daca asta este personalitatea ei asta este, unii o accepta asa cum este asta este felul ei de a fiwinking

| Georgiana2905 a răspuns:

Copii imita! Ea probabil doreste sa imite unele intrebari de pe urma carora sa acumuleze puncte dar din pacate intrebaile ei nu au limita. Tinand cont ca are numai 10 ani! Of Doamne - 10 ani - un copil----- ar trebui sa se limiteze la intrebari care sa o lamureasca aspecte pe care nu le are foarte clar intelese.
Nu sunt nimeni ca sa juduc dar ar fi bine ca cuvitele noastre uneori sa ii ajute pe altii sa vada unde si cum au gresit.

| Sconcsiş a răspuns:

De ce să fie banată ea şi nu, de exemplu, tu?

| Alecssa98 explică (pentru Sconcsiş):

Nu cred ca eu pun intrebari de genu` pe care le pune ea, asa ca nu mai comenta :p.

| Alecssa98 explică:

@forever4you, nu am nicio treaba, dar eu cred ca ar fi trebuit sa fie banata de mult timp.

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Las-o in pace ma daca u nu ai gagica sexy ca ea asta e

| Alecssa98 explică (pentru XxAndreiMasterxX):

Imi pare rau ca te dezamagesc, dar sunt fata, si nu sunt pe invers sad. In locu` tau nu mai comentam, sincer.