| anonim_4396 a întrebat:

Elon Musk sugera zilele trecute ca George Soros e o forta a raului. Care credeti ca sunt motivele pentru care a facut asta? Are dreptate?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca muska elona nu a gandit când a spus asta, cred ca se exagerează cu violurile făcute de imigranți

| doctorandus a răspuns:

Părerea mea e că Musk e nițel țicnit.

| doctorandus a răspuns:

Daca ti-e frica de "open borders" ce mai cauti in Zona Schengen?

| relian a răspuns:

Is unia cu bani multi, care cred ca daca au bani au si minte, se cred mari destepti, banu ii face sa creada balariile astea, asa ca cunoscuti fiind pot ajunge sa fie auziti ce spun.

Asa este, omu are dreptate, cum am spus mai sus cand ai bani, poti fi auzit, vazut de multa lume, acolo unde is multi oameni exista si f multi naivi care pot crede balariile unora.

| CostinAlamariu a răspuns:

"Does the public realize that Soros wants open borders? Literally not even checking to see if they’re convicted serial killers on the run, which has happened more than once."

Astea sunt chiar cuvintele lui Elon Musk. Și da, are dreptate. George Soros si ONG-ul lui numit Open Society a finantat si a advocat pentru migranti din lumea a treia sa se stabileasca in Europa. Soros vrea ca Europa sa fie efectiv invadata de "migranti" sau "refugiati" din lumea a treia, care în 90% din cazuri sunt barbati tineri care vin să violeze femei europene, să fure, sa traiasca pe ajutor social și să ghetoizeze orașele europene.

Stockholm a ajuns capitala violurilor din Europa. Dar cum a reusit o țară atat de civilizata sa ajunga prima in cazurile de viol din intreaga Europă? Simplu, cu ajutorul acestor "imigranti" si "refugiati" africani si asiatici care au ajuns in Europa sprijiniti de ONG-ul Open Society al lui Soros.

| AmandinaDragan a răspuns:

Da are.

| AdlComman a răspuns:

Nu am incredere in evrei. Unul cica ar fi inviat acum 2000 de ani, au facut un marketing agresiv pentru promovare si rezultatul, o treime din populatia globului chiar crede asta.