| yuhu a întrebat:

Eminem sau Justin Bieber? rolling on the floor

16 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Eminem

| DeXxa a răspuns:

Ma fac ca nici nu vad cel de-al doilea nume. Deci aleg Eminem, l-as alege dintre toti cantaretii pentru ca e preferatu' meu / happy

| lovenotsex a răspuns:

Sunt baiat si nu compar ca aspect fizic. Dar ca voce, talent si succes Eminem de departe.Nu se compara.

| anonima_4990 a răspuns:

Oricine dar nu Justin Bieber:-&

| Adyr0 a răspuns:

Astia canta manele?laughing Guta king of manele rolling on the floor

| andreyutzzu3 a răspuns:

Eminem! Ce-i cu pustiul ala schizofrenic?

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Hmm.imi plac aman2 big grin

| Lexy ♥ a răspuns:

Eminem love struck

| zizi000 a răspuns:

Imi plac amandoi, dar as alege eminem pentru ca e veteran in istoria muzicii pe langa justin care e la inceput. nu cred ca ar mai trebui sa se puna problema compararii intre cei doi. EMINEM E PUTEREA!

| Rioko a răspuns:

Desi sunt fata aleg Eminem laughing

| Dorian_3315 a răspuns:

Eminem nu se compara cu Justin bieber
Eminem e o legenda canta un rap apartewinking dar mai are si insucese ca oricare alt artst

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem! E frumos, are o voce minunata si are succes oriunde! Se poate lauda cu o cariera minunata! Pe langa piticul ala fara voce!devillaughing:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Eminem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim sinceri nimeni nu se compara cu Eminem el este un geniu neinteles al rapului pe langa acel...Slim Shady

| Vali18 a răspuns:

Eminem