| usernamealy a întrebat:

Era un film pe care l/am vazut cand eram mai mica insa nu stiu cum ii zice.era cu un copil cu ochelari parca ce mergea la biblioteca si nu stiu acolo a ametit si a cazut pe spate uitandu/se pe tavanul bibliotecii care era dint/o sticla foarte colorata. apio a "adormit" si in vis era cu niste carti vorbitoare care zburau si aveau viata. cand s/a trezit si a mers acasa, seara la culcare a aprut langa el si i/a facut putina lumina una dintre carile din vis ...nu stiti cum ii spune la film? dau funditabig grin

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

The Pagemaster-asa ii zicea si era cu Macaulay Culkin, a aparut in 1994hee hee

2 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Nu vreau fundita ta

| gabriela007 a răspuns:

Si eu am vazut cand eram mica filmul acesta, pe cartoon network laughing, scuze nu stiu cum se numeste sad