| therazvy a întrebat:

Era un site care avea niste intrebari personale de sine, intime! Daca dadeai site-ul ala si acea persoana raspundea iti venea pe e-mail-ul tau acele raspunsuri! E gen capcana! Raspunsul la intrebarile din site-ul respectiv te redirectiona ca vei primi sa vezi ce persoana esti tu, pe cand la sfarsit scria ca ai luat teapa iar acea persoana va afla raspunsurile tale sincerele la intrebarile respective, ati inteles ceva laughing?

2 răspunsuri:
| therazvy explică:

Nu e asta draga pacat sad

| TacisauScuip a răspuns:

Heii! Uite am ceva gen ce cauti tu :> http://futuramatic.com/ e foarte tare ..sau despre asta cred ca zici, sper ca ti-am fost de ajutor :o3 funda?