| LiLlYAnNe a întrebat:

Eram cele mai bune prietene.Mergeam una la alta acasa, scriam la scoala compuneri de prietenie una despre alta.Mergeam impreuna, discutam.Lucrurile au inceput sa se inrautateascasad.
I La limba engleza nu am facut tema de acasa pentru ca am lipsit de la scoala (dar stiam ce am avut pe acasa). I-am dat sa copieze tema si cind profesoara m-a intrebat am spus ca am lipsit si nu am stiu ce am avut pentru acasa.Insa EA a spus ca eu stiu pentru ca a copiat de la mine tema.Era sa primesc 2, dar profesoara ma iertat.Si mam suparat putin
II Prieteneste cu fetele pe care le urasc.
III Din cauza a unor nou venite in clasa imi da mai putina atentie.

Voi ce credeti? Ar trebui sa o mai consider prietena?

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Off si prietenele asteahappy Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu eawinkingSa ii spui ce anume te deranjeaza sau sa ii spui asa '' Fata am vazut ca de la un timp...nu mai suntem asa apropiate, nu mai e cum era odata si eu as vrea sa ne schimbam.Sa fim mai apropiate si sa ne intelegem mai bine''love struck
Sunt sigura ca te va intelege atata timp cat chiar este o prietena adevaratalove struck
Succes!love struck

| anka a răspuns:

Cunosc problema. Pur si simplu o luati usor pe cai diferite. Cauta-ti alte prietene. Nu cred ca mai poti avea incredere in ea.

| LNK a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu. Nu e vorba despre compuneri la engleza, dar punctele II si III sunt exact problema mea. M-am suparat pe ea si m-am gandit ca nu merita. O prietena nu te tradeaza. Chiar daca isi cere scuze, nu conteaza, a tradat o data. Gata.
Uneori e foarte greu sad

| LiLlYAnNe explică:

Aveti ambele drptate. E foarte greu, si sincer, nu am sa o iert.

| LiLlYAnNe explică:

Stateam pana si in aceeasi banca.

| Sadiss a răspuns:

Sunt 2 chiestii. 1 ignor-o si vezi daca incearca sa iti dea atentie sau 2 continua sa te bagi in seama cu ea si fetele noi in clasa. probabil e un hop in relatie. daca esti prietena buna de ceva vreme cu ea o sa vina inapoi la tine. am patit si eu asa despartindu-l pe prietenul meu de pretena lui fara sa vreau. vroia sa ma bata da nu a facut-o era suparat pe mine dar a trecut. acu suntem buni prieteni.
sper sa reusesti sa o aduci inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am multe momente frumoase impreuna cu prietena mea dar intr-o zi m-a tradat fara motiv dar pentru ca eram prietena ei nu am lasat-o ca o mica problerma si o cearta stupida sa ne desparta pentru ca prietenia conteaza mult mai mult decat o neintelegere eu una cam asta cred happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daar mai trebui sa vorbesti cu ea pentru. ca iti este prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, da-o incolo! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu