| viki a întrebat:

Erau de mult difuzate pe tvr 1 sau 2 niste desene(anime, cred)cu o vrajitoare care avea niste carti magice.big grin
Stie cineva cum se numeau?happy

Răspuns Câştigător
| Eron a răspuns:

Acesl desene se numea din cate stiu eu Sakura.Era fain.Acum daca eu te-am ajutat ma ajuti si tu pe mine? Erau mai demult pe tvr 2 niste desene numite Sandokan. Le-am cautat pe net dar nu le-am gasit.Stii tu de unde pot sa le iau?

8 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Card Captor Sakura se numea. happy Tin minte ca si eu ma uitam.winking

| akatsuki a răspuns:

Animeul se numeste Cardcaptor Sakura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Card Captor Sakura?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! din cate stiu se numeau Sakura... stii de unde pot sa iau si eu ep?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cardcaptor Sakuratongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sakura nu dat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sandokan