| SabbySabbynutza a întrebat:

Este adevarat ca: 1.Intri in camera, uiti ce ai vrut, iesi afara, apoi iti amintesti! 2.Cand erai mic desenai soarele in coltul foii de hartie. 3. Cand erai mic erai convins ca inima are forma ♥. 4.Ai inchis frigiderul foarte incet pentru a vedea cand se inchide lumina inauntru.))

14 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Adevarat. Am mai vz asta si pe fb, net etc etc. Dar oricum e tare

| oliviaaa a răspuns:

Cred ca fiecare copil fiecare om si fiecare matur adolescent nu are importanta... a facut aceste lucruri chiar si eu si DA este adevarat mersi ca miai amintit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate adevarate in afara de ultima.

| 10roxana10 a răspuns:

Corect

| SabbySabbynutza explică (pentru 10roxana10):

Baiii roxi eu sunt sabina de la tine din clasarolling on the floor

| 10roxana10 a răspuns:

Pe bune laughing

| Areen a răspuns:

Daaa rolling on the floor))))))))))))))))))
mi-ai citit gandurile straight face
"Aurolacule"! rolling on the floor)))))
Foarte adevarat! love struck laughing
Ai facut tu intrebarile astea? smug

| SabbySabbynutza explică (pentru Areen):

Nu..le.am luat de pe facebook dar mi s-a parut interesant si adv si am zis sa vi le arat si voua.:*

| Areen a răspuns:

E chiar fainnn love struck

| Annutsa a răspuns:

Daaaa laughing

| aaaalexa a răspuns:

Asta e dupa facebook ''invata sa razi'' cred raised eyebrows.

| dutzu_1283 a răspuns:

Si raspunsul la aceasta intrebare ar fi, da!happy

| SummerSummerTime a răspuns:

Corect! rolling on the floor)

| CalaretulFaraCap a răspuns:

laughing))Ultima mi-a placut cel mai mult