| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca atunci cand iti incepi viata sexuala este nevoie sa te duci mai mereu la ginecolog?:-s

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, este adevarat, in felul acesta poti sa depistezi la timp unele boli cu transmitere sexuala sau unele infectii.

| antonia09 a răspuns:

Da, este recomandat consultul la ginecolog cel putin de 2-3 ori pe an pentru a vedea daca totul este in regula.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu chiar. Dar e bine sa te duci mai des.

| Allegria a răspuns:

"mai mereu" la ce te referi
normal e bine sa iti faci analizele de 2 ori pe an, ti le faci?
laughing
nu prea cred.
daca nu te simti bine sau ceva de genu`
poti "frecventa" si ginecologul, dar nu prea deswinkingsi asta poate dauna.trust me!
:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu!