| chiftelutacrocanta a întrebat:

Este adevarat ca baietii seamana mai mult cu mama si fetele seamana mai mult cu tata?

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Posibil... Doar fizic te referi sau si la caracter?
Am un prieten care e blond la fel ca mama lui. Cand i-am cunoscut sora am ramas putin surprins, e bruneta(si imi plac brunetele) si l-am intrebat daca e tatal lui brunet si a spus ca da.

| T0T a răspuns:

Nu e adevărat, depinde.

| Mayhem666 a răspuns:

Uneori e adevarat, dar nu mereu.

| Florentina9210 a răspuns:

Da. E adevarat!

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Spre exemplu eu sunt total opusa fata de parintii mei, din toate punctele de vedere.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Da este adevarat, de obicei baietii,, trag,, sa semne cu mamele si fetele cu tatii,. In cazul meu eu seman cu tati. pup

| Juviia a răspuns:

Nu mereu, dar in general e adevarat.

| mnbvf a răspuns:

Nu mereu.

| Tpuist a răspuns:

Da.