| DavidIonescunasrr a întrebat:

Este adevarat ca daca mananc ceva ce nu imi place asa mult pot face hepatita? Ex:astăzi am mancat jumătate de bagheta cu sos pesto, roșii și salam și acel sos nu imi plăcea asa mult dar nu era dezgustător.Pot face hepatita ca am mancat ceva ce nu imi place?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hahaha, Hepatita o faci de la un virus nu de la gust

| sierra1 a răspuns:

"Pot face hepatita ca am mancat ceva ce nu imi place?"

hepatită nu dar greață da

| Mosotti a răspuns:

Nu faci nici o hepatita, cand ti-e foame iti place orice si nu mai face nimeni nimic.

| LisaJulie a răspuns:

Nu! Hepatita nu are nicio legătură cu ce îți place și ce nu

| 1onur a răspuns:

Păi nu cred dar poți vomita dacă mănânci ce nu-ți place ție la treabă cu hepatită Doamne Dumnezeule ferește să nu ai așa ceva.