| klhkhjjhkhklhkjhkjh a întrebat:

Este adevarat ca, daca mobila din casa pocneste, sunt prezente spirite negative in casa?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Mobila când este nouă pocneşte. Nu are nicio legătură cu spiritele. Astea sunt doar aberaţii...

Baftă!

| Bianca1864 a răspuns:

Cum adica pocneste? stai ca nu inteleg.scartaie? explodeaza? oricum, spiritele negative nu cred ca au treba cu mobila.acum,nu-mi spune ca zboara mobila ca mor! nu stiu.da mai multe detalii si iti rasp dupa.

| Joker6 a răspuns:

Nu am crezut in spirite negative,nu cred, nu voi crede, e din cauza ca e noua probabil dar in niciun caz din cauza spiritelor.Stai linistita!

| darrio2007 a răspuns:

Din cauza temperaturii din casa.Se incalzeste.Nu are legatura cu spiritele.

| mihneatzu a răspuns:

E de la temperatura cînd e cad se dilata si cand e rece se contracta