| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca pe fiecare sptamana apare cate un episod din Naruto Shippuden? ...nu are legatura asta cu intrebarea. dar un metin privta stiti?straight face ca am incercat nerd, dream, si multe altele, dar mondial cum e? e PvP sau PvM? daca e PvP e te toata jena.Oricum.Multumesc! funda... aceluia care imi pune un mt bun sau cel care imi rapsunde la asta:
Pana la urma Tsunade rama Hokage? sau... e nu stiu.Multumescbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da,in fiecare joi pana in ora 14 apare un nou episod, si Tsunade ramane Hokage pana ataca Pain satul dupa Hokage va fi Danzo
Scuze metin nu ma joc altfel te-as fi ajutat

| anna_6885 a răspuns:

Da, Shippuden e un anime inca neterminat. In fiecare joi apare un nou episod, momentan fiind 199 de episoade. Danzo e hokage acum dar va face niste chestii urate la Intalnirea Celor 5 Kage, asa ca va fi demis, si noul Hokage va deveni Kakashi, pana cand Tsunade isi va reveni (pentru ca isi revine din coma).
In legatura cu Metin nu pot sa te ajut, nu am nici cea mai vaga idee de ce e.

| LaLaXsOnG a răspuns:

Eu stiu multe despre naruto shippuden, naruto normal si naruto movie dar acum nu am suficient timp sa iti spun! Asa ca iti raspund la intrebarea destre metin 2.
Iti sugerez metin2 United, Gx, Tim... dar daca vrei sa stii exista si metin2 Naruto il am eu si e foarte bun ...incearca-l!

| LaLaXsOnG a răspuns:

Naruto si metin2 sunt hobiurile mele!
Acum nu am timp sa iti spun multe despre naruto, cat despre metin imi fac putin timp eu stiu si ma metinurile : united, gx, tim si daca ma crezi exista si metin 2 naruto chiar il am!
Ti-l dau eu pe mess (andreesakura93, andree.papa).