| dinamo a întrebat:

Este adevarat ce arata pe discoveri cu fenomene strani sau este doar o marsarada?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Exista fenomene pe care stiinta inca nu a reusit sa le descifreze...

25 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Defineste "strani" si "marsarada". Presupun ca te referi la Discovery Channel... sper...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu una nu cred happy Depinde de parerea fiecaruiawinking

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu ma uit la emisiune dar nu cred ca e adevarat chiar tot...mai baga ei anumite chestii ca sa para mai infricosator. E posibil ca povestiile sa aiba si o farama de adevar... zic eu.

Bye

| viki a răspuns:

Posibil sa fie adevarate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fenomene stranii exista. eu una sunt prohee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred an asa ce va mumoasa malina
nu este nimic adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin cu dinamo hai dinamo
este preferata mea asa ca hai pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in acele lucruri pentru ca mi sau mi sau intamplat si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt adevarate eu nu cred in asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ceva este adevarat dar nu tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant niste episoade pentru bebelasi nimic de acolo nu te sperie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well. daca stau sa ma gandesc ...si eu ma uit la emisiunea aceea si totusi zice ca sunt reconstituite deci eu cred ca sunt chiar adevarate ...ciao!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da sunt adevarathe dar s-au intamplah de mult mai uitatte si uh, daca nu crezi citeste cazul de exorcizare emily rose

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este ma uit aproape in fiecare vineri cu drag andrada 9ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele sunt dar unee sunt adevarate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo ti cu dinamo si eu tin.eu cred in fantome deoarece tatal meu mia povestit ca a vazut-o pe Maica Domnului de paste. si eu am avut o experienta din asta sa vad pe cer doi ochi mari. dar siguri nu ma crezi ce am spus dar am incercat sa-ti raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt adevarate da sunt obsedata de ele me uit in fiecare vineri da ar trebui sa le dea mai de vreme ca eu adorm cand baga reclame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You freaks! Nu exista :p

| Cretu_Daniel_1985 a răspuns:

Sunt povestiri din viata reala

| andylarkine2009 a răspuns:

Sincer sa fiu alea chiar sa ni$te prostii fakute de amricanii din ziua de astazi... http://www.paranormal.ro/......wtopic.php

| ionutgreen90 a răspuns:

Am urmarit de cateva ori cred ca pe de o parte sunt unele chestii dar sunt puse in lumina intr-un mod mai ciudat si se descriu sau ascociaza evenimentele asa incat sa fie cat mai straniu si partea cu efectele video au un impact psihologic care ne fac mai mult sa credem decat sa fim sceptici

| vsdunfjl a răspuns:

De mai demult am vazut intr-o iarna pe la ora 06:07 a femeie batrana care se uita la cer si nu avea fata apoi a disparut
de atunci sunt tot speriat