| nyoentox2002 a întrebat:

Este bun un creion,gel de albire a dinților, cum ar veni când ies din casa să mă dau cu el?

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Efect prea vizibil nu are. Bună este albirea la stomatolog.Eu am făcut acum vreo 2 ani și încă se vede efectul.

| nyoentox2002 explică (pentru J0B0MAT):

Slăbește smalțul

| J0B0MAT a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu am văzut nimic care să confirme asta pe pielea mea, sau pe dinții mei.

Răspuns utilizator avertizat
| LisaJulie a răspuns:

Singurul lucru de albire al dinților și care este și sănătos este pasta de dinți

| nyoentox2002 explică (pentru LisaJulie):

Pasta de dinți nu albește dinții, eu vreau cum ar veni o ojă de dinți, numai când ies în oraș macar atunci sa ii am albi! Eu mă spăl pe dinți, dar mă spăl mai mult sa nu apară cariile