| RAY a întrebat:

Este ceva greșit în faptul că vreau și eu mai mulți banii să am ce îmi doresc? Mă refer la modestie nu la bogăție

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu vad banii in top 3 motive de a trai.
Nu e nimic gresit in a-ti dori sa traiesti/sa atingi scopuri de bun simt.

| Mosotti a răspuns:

Nu e gresit deloc, e normal sa vrei asa.
Chiar la bogatie, de ce nu? Ca o duci mai bine daca ai bani mai multi. Bine, sa fi modest sa nu te lauzi, dar e bine sa fi si bogatan.

| Theo94 a răspuns:

Nu, nu e gresit sa vrei sa ai o viata mai buna.

| MistarGoGu a răspuns:

No fratello! Cine NU își dorește? Dar când incepi sa urci și arati în mod prea VIZIBIL banii tragi invidiosii și haterii după tine!
Când depasesti stadiul de S class, Rolex la mana, costum Armani de + 5000 € și cazari pe la Hilton deja își arata armata de hateri coltii!

| AndaAlexandra a răspuns:

Nu e greșit. E chiar indicat sa îți dorești cat mai mult în general, nu doar in cazul asta.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

Nu e gresit sa iti doresti cat timp muncesti ca sa obtii acei bani.