| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva care s-a mutat la tara de la oras? cum este si ce probleme a avut? raspunsul este foarte apreciat...

14 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu m-am mutat eu personal, ci un coleg, din Brasov s-a mutat anul trecut in Dumbravita.Ca sa vina la scoala face naveta, ori cu trenul ori cu masina parintilor sai, el spune ca se mai si fura acolo in comuna, dar are aer curat si liniste.

| Magnifico a răspuns (pentru Siracuzia):

De unde esti?

| Magnifico a răspuns (pentru Siracuzia):

Sau mai bine spus cum se numeste prietenul tau (nume complet) si cand spui "Dumbravita" unde vine in Ruginoasa-Iasi?

| Siracuzia a răspuns (pentru Magnifico):

Dumbravita este situata in judetul Brasov.

| Magnifico a răspuns (pentru Siracuzia):

happy Bine multumesc...sunt mai multe, cel putin eu stiu 3-4.

| Siracuzia a răspuns (pentru Magnifico):

Ok,ma bucur ca te-am lamurit!happy

| Magnifico a răspuns (pentru Siracuzia):

happy

| Magnifico a răspuns:

Daphappy

| Magnifico a răspuns:

Mai exact unde prin zona?happy

| Magnifico a răspuns:

thinking

| Magnifico a răspuns:

A nu e chiar asa de aproape...e mai aproape de Pascani sau Motca decat de Ruginoasa.

| Magnifico a răspuns:

De unde ai auzit de Ruginoasa...thinking

| elenutzadragutza30 a răspuns:

Schimbare a fost foarte grea pentru mine dar a fost foarte frumos pentru. am scpat de masinile care faceau zgomot si mirosul frumos de la tara si viata traita acolo nu se va compara niciodata cu viata traita la tara!love struck! fundita?

| dya10 a răspuns:

Buna! Da eu m-am mutat dar n-am avut probleme mi-am făcut noi prieteni și am umblat la alta scoală dar mi-a plăcut și la țară dar acum iar mam mutat la oraș nu te îngrijora pentru-ca și la țară a bine!