| anonim_4396 a întrebat:

Este cineva pe aici care nu a fumat si baut alcool niciodata in viata sa? Cum e viata fara aceste lucruri?

6 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

In viata mea nu am fost tentata sa fumez detest fumatul, dar la ocazii am servit bere sau vin sau bauturi aperitive.

| FreddieM a răspuns:

De, eu sunt acel specimen.
,, Cum e viata fara aceste lucruri?"-Inalterata
Pace si vremuri mai bune.

| Endoryus a răspuns:

Nu consider ca e ceva "wow" de pierdut. M-am lasat de fumat acum multi ani cat despre baut, nu le am cu asa ceva din unele motive. Nu pierzi nimic. Ma amuza totusi ca sunt prapaditi care se cred "smekeri" daca fumeaza sau beau. Ce pot sa zic, bravo lor. Unii fac miliarde de pe prostia altora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te întrebi de mult lucrul ăsta este? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu! Cum sa fie mai realistă.

| Andrei200202 a răspuns:

De băut am mai băut dar rar însă de fumat niciodată. Viața mea e ok, mă simt bine, ciorba are același gust
Nu-mi arunc banii pe vicii, deci pot face altceva cu ei, respir normal fara probleme, nu obosesc asa repede când alerg etc