| anonim_4396 a întrebat:

Este idealul posibil?

Răspuns Câştigător
| Anonim69 a răspuns:

Ideal nu exista, tindem sa-l atingem dar tot degeaba.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa iesi in evidenta nu e imposibil, nu la asta te referi? Ideal sa pari mai important sau e de alta chestie?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Oricine sau aproape oricine, are un ideal in viata! Pe care clar, cu putina perseverenta si tarie de caracter si-l poate indeplini!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Tilica, daca te refereai la barbatul ideal, asta e cu totul altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fi un barbat ideal = iubesti sotia si numai sotia, aduci intreaga chenzina acasa, speli faci curat duci gunoiul, nu ai ochi pentru alte femei, nu minti, nu bei, nu fumezi, esti cel mai frumos barbat din lume, ai bani, masini si multe case etc. laughing