| 123456789qwertuiop a întrebat:

Este normal sa simti ca ii poti spune orice unei persoane pe care o cunosti de o luna? am o diriginta noua de psihologie si azi am fost la zoo si pe la sfarsit ne-a lasat sa mergem unde vrem si eu am ramas cu dumneaei si mi-a zis ca m-a vazut mai singuratica.imi venea sa-i zic tot ce aveam pe suflet.e normal? sa-i zic maine? funda! Good night!

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Poate ai găsit în ea un refugiu şi de aceea. Dacă ai probleme sufleteşti, nu ar fi rău să le discuţi cu ea, dar ar fi bine să te asiguri că nu este tipul de persoană care ar duce vorba mai departe prin cancelarie şi tot felul când vine vorba de tine.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-i profesor de psihologie te poate ajuta mult. Oricum asta ar trebui sa fie si rolul unui diriginte. E normal sa nu te feresti de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai incredere in ea si ca nu va spune nimanui, nici profesorilor ai putea sa ii spui. Dar mie mai bine mi se pare sa vorbesti cu cineva de varsta apropiata, deoarece ea este deja matura si poate are multe pe cap si in plus este profesoara. Eu chiar te inteleg, nici eu nu am prieteni si ma simt singura, cred ca am cu cine vorbi, dar nimeni nu ma asculta. In fine, bafta cu creearea unei lumi frumoase!

| 123456789qwertuiop explică:

Nu ma integrez si sunt mai timida asta-i problema altceva nu sa-i spun?

| 123456789qwertuiop explică:

Dar n-are cum sa duca vorba in cancelarie despre mine pentru ca nu-mi stie numele.sau poate da?

| Kaℓi a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

Ce fel de diriginte nu stie numele elevilor?

| 123456789qwertuiop explică:

Am avut o diriginta de religie si ni s-a schimbat in doamna psiholog.ne cunoaste de aproape o luna, nu ne stie numele la toti si eu am un nume mai lunf, complicat