| kytyna a întrebat:

Este o emisiune pe zone reality duminica de la 12(noaptea)cu un medium John Edward ce ma fascineaza total, doar de cateva saptamana am descoperit-o, o urmaresc si pur si simplu raman masca.Pentru cei care stiu despre ce vorbesc, ce parere aveti chiar exista asemenea persoane sau e doar regie?

1 răspuns:
| TheSkyNow a răspuns:

Daca crezi in partea spirituala, s-ar zice exista cazuri reale, dar 99, 90 % is scam / masluite. Parerea mea sincera e ca persoanele cu perceptii senzoriale deosebite nu apar la tv, ci lucreaza pe bani grei pentru organizatii guvernamentale.