| anonim_4396 a întrebat:

Este pe site vreo persoana shemale din Chisinau? As vrea foarte mult sa fac cunostinta, sa mai vorbim. Daca persoanele gay mai ies la suprafata pe ici pe colo, mai fac galagie, mai atrag atentia, shemale au ramas inca pentru oamenii "de rand" doar o legenda. Nu e corect... Cine doreste sa discute, raspundeti-mi sau scrieti-mi un mesaj privat. O zi buna!

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

E aiurea
siteul nu e matrimoniale si nu vrem gay pe aici. Ducetiva si varativa chestii in cur prin alte parti... macar putina decenta frate straight face