| lollopop a întrebat:

Este un baiat la scoala care de fiecare data cand eu si prietena mea trecem pe langa el ne saluta, dar nu stiu daca ma saluta pe mine sau o saluta pe ea. Cum as putea afla? Ce sa fac? El e dragutzel, e mai mare ca mine doar cu 1 an.:d:d

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai treci pe langa el singura si vezi daca te saluta, si dupa pune-o pe prietena ta sa faca acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa va salute pe amandoua dar se poate sa te salute doar p tine sau doar p ea