| anonim_4396 a întrebat:

Este un film pe postul Acasă intitulat " Promisiunea ". Ştie cineva cine cântă melodia de la îceputul fimpului şi cum se numeşte melodia? Cred că este în limba arabă filmul.

2 răspunsuri:
| ramonikame a răspuns:

Nu ma uit la film, dar din cate stiu filmul este turcesc. intra pe link-ul urmator, sper sa fie ce cauti : http://promisiuneafan.blogspot.com/......unea.html.

| ramonikame a răspuns:

Daca nu merge link-ul, cauta pe google Yemin soundtrack. yemin e numele filmului in turca( asa am gasit pe google).