| Cute Ss a întrebat:

Este vreo fata pe TPU. cu varsta cuprinsa intre 9-16 ani care sa fie bruneta, cu ochii caprui, sa aiba tenul inchis si sa ii placa tenisul si cantatul, iar initiala sa sa fie ::A, B, C, D, E, F, G, I, L, M, N, S?[chiar daca este intrebare stupida, va rog sa nu raspundeti cu "o fi"----dau fundita]

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Doamne, ce face plictiseala din unii oameni! Si, daca puneai o singura intrebare din asta, mai ziceam ca-i o scapare. Dar trei?
E clar: esti foarte blonda!

| User a răspuns:

Nu nu, nu e stupida, e jenibila de-a dreptu'.

| anad a răspuns:

Ai vrut sa te prezinti si sa te lauzi si nu stiai cum s-o faci altfel?

| Яùxsi a răspuns:

Sunt fata, 15, satena sunt din pacate, ochii caprui, ten inchis thinking intre happy imi place doar cantatul, iar initiala nu se gaseste acolo. R laughing)

| lexy22 a răspuns:

Eu sunt asa! si chiar de 2 februarie ai intrebat! in 21 februarie e ziua mealove strucklove strucklove struck

| buburuzaucigasa a răspuns:

Da. 1)am tenul putin mai deschis
2)am cu putin peste16
3)practic tenis(de camp)
4)nu imi place sa cant
5)initiala este A...crezi ca asi putea sa ma incadrez?

| Bia:X a răspuns:

daaaaaa eu:p

| Andrreeubehs a răspuns:

Ow Eu sunt asta love strucklove strucklove struck

| Roxana6044 a răspuns:

Varsta cuprinsa intre 9-16 ani...bruneta,ochi caprui, imi place sa cant :X si initiala R si M de la numele de familie laughing. Deci este ...nu imi trebuie neaparat fundita, dar am vrut sa-ti zic ca existawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca e, ce se intampla? A castigat la super bingo? :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta cuprinsa intre 9-16 ani, bruneta, ochi caprui, imi place sa cant happy. si initiala G si A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laddy gaga