| v9 a întrebat:

Esti elev/student si vrei sa faci un ban in plus fara foarte mare efort? Incearca metoda mea. Sunt reprezentant Oriflame de 2 ani si ajung pe luna la castiguri si de 400-500 de ron + produse bonus. Oricine se poate inscrie daca are nationalitate romana si varsta de 16 ani ( cei sub 16 se pot inscrie pe numele parintilor). Discount-ul poate ajunge si la 40% in functie de valoarea comenzii si se aplica la toata gama de produse. Parfumurile, cremele si bijuteriile sunt de calitate superioara.Fiecare dintre noi avem prietene, vecine, colege de serviciu ( ale parintilor sau ale noastre), rude etc interesate de produse de buna calitate si ieftine. Nu ai nimic de pierdut. Daca sunteti interesate / interesati ( caci Oriflame detine si o gama intreaga pentru barbati ) va astept pe blogul meu http://vverronica.blogspot.com. O zi cat mai placuta

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.