| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Esti mai degraba tacut sau vorbaret?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cate un pic din fiecare

| Laurretta a răspuns:

Tacuta! happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai,,furat ''' intrebarea din ORACOL?

| Dariusuu a răspuns:

Tăcut happy.

| MaliciousDeath a răspuns:

Daca nu te cunosc, raman la stadiu de persoana tacuta, iar daca nici nu vreau sa te cunosc, probabil o sa te ignor, deci iarasi fac economie la vorba.Cam asa merge treaba cu mine.

| Maxim96 a răspuns:

I-mi place sa vorbesc numai cand trebuie si ce trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt mai tacuta de felul meu.
Mi-as dori sa fiu mai vorbareata.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dacă ai luat întrebarea din oracol? Poate voiai un răspuns mai complex și uman.
Da, sunt tăcută al naibii, și nu pentru că așa îmi stă în fire, dar depinde cât de mult mă interesează subiectul și găsirea de răspunsuri. Dacă am ceva de zis, sunt în stare să vorbesc ore încontinuu

| adrew a răspuns:

Sint destept, asa cred

| JeffRider93 a răspuns:

Sa fiu sincer, mai degraba vorbaret... thinking Dar am si unele momente cand sunt si tacut...(care sunt chiar rare :]] )

| Lynnfield a răspuns:

Ce contează.

| MissPinkPurple a răspuns:

Vorbareata

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

Nu-mi tace gura big grin.