| Chαяtreux a întrebat:

Eşti mulţumit de viaţa pe care o ai?

14 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Alta nu mai am la îndemână iar atunci când sunt nemulţumit de cum decurg lucrurile mă gândesc că este loc şi de mai rău iar optimismul îmi revine încet, încet.

| CataC a răspuns:

Haha
Buna intrebare pustoaico, ti-as da funda pentru. happy
Din pacate nu, se poate mai mult, mai bine.
Sarbatori fericite

| Chαяtreux explică (pentru CataC):

Mereu ma intreb asta, si m-am gandit ca ar prinde bine sa se mai gandeasca si altii.
Merci la fel

| CataC a răspuns (pentru Chαяtreux):

happy Problema e daca si faci ceva pentru asta in afara de gandit la.
Eu aici ma pierd in general, multe idei, incep mai multe proiecte decat am timp, intrerup o parte, revin, haos total.
Daca am gandi mai putin si am actiona mai mult poate ar fi mai binewinking

| Dariusuu a răspuns:

Pot spune din toată inima că da.

O zi frumoasă îți doresc.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu sunt sigură să îşi spun, dar ar trebui să fiu mai motivată cu asta, nu prea sunt.
Numai Bine.

Răspuns utilizator avertizat
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Eu sunt multumit de viata pe care o am

| Hevnoraak a răspuns:

Nu cred că cea ce trăiesc eu se numește viață fericită, dar nici nu o duc rău.

| nowar a răspuns:

In mare parte da, dar tu?big grin

| Kimmy22 a răspuns:

Da. Dar tu?

| Karuta a răspuns:

Da.

| aLexyKuu a răspuns:

Unii da, unii NU ( eu nu ) happy

| Life01 a răspuns:

DA