| Helsing a întrebat:

Esti o persoana empatica?

Daca nu stici ce inseamna empatie puteti citi totul despre empatie aici :
http://www.wikiforums.ro/Thread-Totul-despre-empatie?pid =1962#pid1963

Sunt curios cati dintre voi sunteti empatici :D
As vrea sa stiu si cand sau cum ati descoperit.
Cine posteaza cea mai interesanta poveste despre cum a descoperit ca este mepatic/a primeste funda :)

1 răspuns:
| Axz_axn_1978 a răspuns:

He he frumos subiect.
Orice om are darul de a simti trairile celorlalti, dar numai o parte isi pot da seama de acele simptome si sa isi puna in aplicare acel har, incepem cu banalul.am simtit ca se va intampla.si se intampla...sau am presimtit ca iau azi un patru si l-am luat laughing.sau. daca azi m-as intalni cu x...si ma intalnesc intamplator.toate acestea nu sunt intamplatoare.trebuie lucrat, canalizat.citit.explicat la copii ce este de fapt si sa nu se sperie si nu multi doresc ati impartasi povestile deoarece pot fi catalogati ciudati sau nebuni, este un subiect spinos, daca vrei se poate vorbi in particular.