SoftCristi
| SoftCristi a întrebat:

Esti tanar, abia major, iti place mult sa calatoresti, esti pasionat de gadgeturi si tehnologie, iti place oarecum chiar si Romania...
Sa zicem ca ai si o masina, dar oricum iti place sa calatoresti mai mult cu trenul si... ai niste bani. Nu o avere, dar ai niste banuti, cam vreo 80 de alocatii de astea din Romania, sa zicem. Si ce mai ai? Prieteni prin toata tara/lumea; o luna jumate de vacanta, pana sa intri a 12-a si stii ca dupa a 12-a vara aia ii ocupata cu BAC, admiteri, etc.
Si intrebarea:
CE FACI?!
Unde te duci? Sau ce iti cumperi?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Suna destul de bine ce spui. E foarte usor sa ma imaginez in situatia asta. Doar ca eu nu am banii astia si sunt la facultate acum. Eu ma gandesc sa imi adun prietenii din tara. Am stabili un loc, probabil la munte sa ne intalnim. Am inchiria cateva cabane si ne-am distra pret de cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o avere, dar acei banuti sunt suficientihee hee. Eu m-as duce la mare sau la munte si as petrece acolo un timp.Cand am fost eu la munte(anul trecut, sau acum doi ani)am avut la dispozitie mai putini bani si am petrecut acolo 5-6 zile perfecte(la muntii apuseni)hee hee, deci banii nu reprezinta o problema.Vacanta placuta.