| damarius a întrebat:

Eu am avut un server de samp mi-a mers si duap un timp mie imi aparea ca e deschis si puteam intra pe el si la alti le apare inchis sinu puteau intra pe el.Am modficat query 1 announce 1 degeaba nu merge sa intru pe localhost sa-mi fac port deala ma ajutati va rog frumos?

1 răspuns:
| freekid a răspuns:

Sincer nu stiu ce se intampla cas i eu am jucat samp si am avut si servere si tot asa dupa cateva zile sau saptamana se ducea... e ciudat jocu are bug...in fine poate te ajuta altii