| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

Eu am destui bani ca sa platesc o papusa Monster High pe care am vazut-o pe www.amazon.com si costa 250 de lei si mama a spus ca aduce in Romania numai daca costa mult...si costa destul de mult...
Ce sa fac ca sa o conving?
DAU FUNDĂĂĂĂĂ!

3 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Pai tocmai ai zis ca o aduce ( banuiesc ca faceai referire la faptul ca ti'o comanda)daca costa mult. Si 250 ron plus cheltuiala pe transport ajunge la 300 ron. Deci arata-i dovada si daca asa a zis, atunci ti'o va cumpara.

| adic22 a răspuns:

Au aparut papusi Monster High aici: http://www.noriel.ro/......AMA_PAPUSI numai ca au un set limitat de modele. Costa 120 lei, la jumatate fata de Amazon. Verifica daca e chiar acelasi lucru, poate sunt mai mici ca marime.