| BUBULINA a întrebat:

Eu am o problema big grin
Mie mi-se par 4 intrebari prea putine... voi ce credeti?
Adica eu as face m-ai multe postari... dar nu se poatesad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am alta problema. Cica e vorba de patru intrebari pe ora si de fapt nu m-a lasat sa postez a cincea intrebare nici a doua zi. Cam shugubatz site-ul asta nu? laughing

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Pai daca ai mari nelamuriri, de ce nu comprimi mai multe intrebari intr-una singura, n-ar fi mai logic si mai benefic asa?

| lia a răspuns:

Faci si tu postarile pe rand, Bubu.
Rabdarea-i o virtute! tongue

| lola a răspuns:

straight facenu stiam ca poti avea prea multe sau prea putine...

| ΔH a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa zici straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg mai multe numai daca fac referire la periuta de dinti sau la marimea penisului. laughing