| Locre a întrebat:

Eu am parul ondulat, insa nu e asa cum vreau sa fie.Imi dati o idee...cum sa-l fac in bucle superbe lasate pe umeri, deoarece il am lung.Si cam ce sampon si balsam sa folosesc.Masti speciale pentru asa ceva sunt? Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| Barbie_9607 a răspuns:

Ca sa ai un par ondulat, cu bucle ar trebui sa folosesti ondulator. In legatura cu sampon si balsam ar trebui sa folosesti ceva specific tipului tau de par. Sa folosesti masti pentru protectia parului daca vrei sa iti faci bucle cu ondulatorul. Bafta!