| adriana543768654567895334 a întrebat:

Eu as vrea sa devin o prietena adevarata oricat de greu ar fi. De ce cand le zic prietenilor mei asta incep sa rada de mine thinking

5 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Heii. Mie sincer nu mi se pare ceva amuzant. Daca ei vor sa rada, lasa-i in pace. Si cel mai important : nu te supara datorita reactiei lor.

| BbqOmgWtf a răspuns:

Ok? Gandeste-te ca, ei o aud ca un fel de stupizenie thinking Dar nu toti o aud la fel, tu trebuie pentru ei sa o spui altfel. Ce fel de prieteni ai? Cred ca distrati nu? big grin Bun, deci trebuie sa o spui ca pe o gluma. Un fel de *> Hey, eu's de treaba nu? tongue Dah daca nu's care-i mai misto ca mine mah big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate pentru ce ei nu apreciaza prietenia la fel de mult cum o faci tu, pentru ei reprezentand doar un mod de a nu te plictisi singur.
Discuta asta cu ei ca sa te lamuresti.
Si e foarte ok decizia ta, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceia nu iti sint prieteni; un priete nu ride de cineva atunci cind i se spune ce ai spus tu. Poti face ce spui,chiar daca ei rid,nu ii lua in seama, dar sa stii ca vei avea multe de indurat, nu vreau sa te sperii ci sa iti spun dinainte prin ce vei trece.Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca lumea e rea! sad