| chiftelutacrocanta a întrebat:

Eu cred ca noi suntem copiii cu totii dar nu vrem sa ne aratam laturile copilaresti din noi,ne ascundem de partea copilareasca din noi si ne dam oameni maturi,jucam teatrul oamenilor maturi, nu?

11 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Unii oameni se maturizeaza mai devreme iar altii mult mai tarziu dar chiar si asa o parte din copilul de odata tot o sa ramana in sufletul fiecaruia fiindca copilaria este cea mai frumoasa perioada a vietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate unii asa fac, dar pe tine nu cred ca te-ar putea banui nimeni ca joci asa un teatru.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cormorane,, mai poti da 'ochii' prin lume dupa niste umilinte ca alea? Te salut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu o sa-mi fie niciodata rusine cu ei, nici chiar atunci cand trec printr-o perioada deloc buna.

https://www.youtube.com/watch?v=KvYADPcqMXY

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Superba echipa,, dar tot nu se compara cu Arsenal, sunteti mai titrati,, dar fanatismul pe care-l degaja Arsenal este unic si superb in fotbalul englez si nu doar acolo. Arsenal si Liverpool sunt frati de suferinta atunci cand vine vorba de anii de 'neglorie'...
Ironia sortii, in saptamana in care a venit Gerrard,, Pool a alunecat ca pe tobogan/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Sa ai aproape 100000 de oameni care sa iti cante imnul asta deja inseamna mai multa glorie decat orice trofeu. Chiar si filmat se vede foarte bine atmosfera, dar am avut ocazia de cateva ori sa o simt direct din tribune si crede-ma ca mi-ar fi imposibil sa gasesc cuvintele potrivite ca sa o descriu. Ca sa nu mai zic cum ar fi sa fii pe teren in momentele acelea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-a fost mereu simpatica Liverpool,, doar fanii ei ma iritau uneori pentru aroganta de care dadeau dovada...
E o echipa foarte iubita Pool, pacat ca nu vor prinde loc de UCL,, dar in Klopp we trust! Ai fost pe Anfield?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Am fost pe Anfield si o data cand au venit in Franta ca sa joace cu Bordeaux.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu acel meci,, 1-1 in deplasare
Trebuie sa vad cum ajung si eu pe Grove pentru ai mei, am mai avut eu incercari d-astea esuate de a merge in Anglia la meciuri. Daca se iveste sa luam campionatul candva,, chiar m-as duce cu chiu si cu vai, macar sa sarbatoresc cu ceilalti tunari trofeul pe strazile Londrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu joc teatru, sunt copilaroasa de fel. Trebuie sa fiu foarte suparata ca sa fiu serioasa si in cazul asta nu ma ia nimeni in serios si ii bufneste rasul laughing

| Ada78 a răspuns:

Asa e. Unele mame se joca pe ascuns. cu papusile fetelor, unele persoane incep sa rada si incep sa se joace cu catelusii, in fiecare dintre noi exista un copil.