| chiftelutacrocanta a întrebat:

Eu cred ca viata este atat de simpla incat merita sa zambim cat mai mult si sa fim fericiti in cea mai mare parte a vietii noastre.Cu ce ne ajuta supararea in viata? De ce unii oameni isi complica singuri viata?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pentru ca intervin grijile, stresul, oboseala.Viata e frumoasa, dar e si grea.

| Mayhem666 a răspuns:

Abia acum ti-ai dat si tu seama ca viata e frumoasa si merita traita? Eh... mai bine mai tarziu, decat niciodata, nu?

| GreenVoid a răspuns:

Ai avut si tu un moment de iluminare laughing

| ℛąin a răspuns:

Tocmai, viața e simplă, oamenii nu.