| aura_3171 a întrebat:

Eu iubesc un baiat. Iar acel baiat o iubeste pe prietena mea. Ce as putea face pentru a il atrage?

Răspuns Câştigător
| Guitarlove a răspuns:

Eu zic sa-l lasi in pace... ca sunt multi pe planeta oh go on! Si te roog... nu suferi dupa niciun baiat, pentru.ca toti baietii sunt niste JAVRE! Eu am prieteni. baieti. si am iesit in ultimu timp cu ei. si de unul din ei imi placea. si daca vezi cum se uita dupa fete oh go on ca niste tampiti obsedatiwinking deci. mai bine ai avea grija de prietenii tai...

21 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu vreau sa par rautacioasa dar dc iti pierzi vremea cu el?straight faceCauta altul.winkingLumea e plina de baieti happyCauta pe cineva care sa te iubeasca.love struck Mai ales ca baiatul ala o place pe prietena ta.Nu meritawinking
Mult succes!kiss

| elena a răspuns:

Lasa-l draga in pace si tu cauta-ti altul, s-a terminat Pamantul la acel baiat, ce ai tu mai "misto" decat prietena ta?

auran
| auran a răspuns:

Crezi ca merita sa stici relatia de prietenie...

Enigma esti tare rau cu fata...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai bine il lasi in pace si iti cauti pe altcineva... dragoste cu forta nu se poatewinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai bine il lasi in pace si iti cauti pe altcineva...dragoste cu forta nu se poate winking

| YepIsSuspended a răspuns:

Nu cred ca esti o prietena buna daca vrei sa ii furi iubitul prietenii taletongue.

| catthshshshs a răspuns:

Nimic! Iti cauti altulwinking

| sabina59 a răspuns:

Nu merita sa tradezi o prietenie. Crede-ma!

| irimescumanole_2488 a răspuns:

Nu faci nimica, al lasi pe el sa aleaga pe cine creda ca iubeste cu adevarat e mai bine sa nu suferi mai tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leaga-l de gat, si trage-l dupa tinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti tipa aceea care ai afirmat ca pentru 10 milioane de euro nu ''ai sugeo''.interesant.pai si atunci cum ai vrea sa-l atragi pe baiat daca pentru acea suma astronomica nu ai face un lucru insignifiabil? =))
http://www.tpu.ro/......e-de-euro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@auran-poate, insa detest ipocrizia.cred ca fata nici nu stie sa numere 10 milioane de euro, in schimb se da de ''calugarita''. asta nu inseamna ca nu ar fi o fata cuminte, insa sa spui ca pentru 10 milioane de euro nu ai face un sex oral..., mi se pare penibil.probabil ca trebuie sa-i mai explice cineva ce inseamna 10 milioane de euro. laughing
cata ipocrizie... oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubeste pe prietena ta? repet, prietena ta?!?! nu cred ca e prietena ta. daca ar fi nici nu ai indrazni sa te gandesti la cum sa ii furi iubitul. Deci nici o fata nu ar trebui sa incerce sa fure iubitul altei fete, mai cu seama ca acea fata iti este prietena. da ce nu mai sunt baieti? sau te crezi in vreo telenovela unde toate umbla dupa personajul principal si toti dupa personajul principal feminin. ah si inca o chestie. sa zicem ca printrun mod sau altu reusesti sa-l faci sa renunte la ea pentru tine. dupa aia cum dai ocgii cu ea? ce ii spui? sau inca ceva... punete in locul ei. cum te-ai simti? ca o prt de a ta sa vrea sati sufle iubitu? urat din partea ta... nu sunt rautacioasa de obicei dar daca as sti cine esti tu si cine e prt ta nu m-as gandi de doua ori si i-as spune ce "prietena" cu coltii ascunsi are...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte interesanta semantica pe care o stapanesti tu...PRIETENUL e un soi de alter ego, un al doilea TU....si sustii ca vrei sa-i distrugi fericirea prietenei tale!
Pe langa problema de semantica, mai ai si o grava problema de MORALA, stii ce-i aceea?
Ia, fugi tu la dictionar si citeste, apoi priveste-te in oglinda, si-daca te poti uita cu seninatate in ochii tai- da-i inainte...mai e un ipocrit pe lume! Si ala autodeclarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si prietena ta il iubeste, lasa-i sa fie fericiti, sigur jumatatea ta te astepata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum este asa sunt si eu o place pe prietena mea dar lasa caseste pe atcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac un baiat care are 2 pretene sa ma placa. cand sunt la scoala nu-mi da atentie, iar cand mergeam acasa el se uita dupa mine ca sa ma piarda din urma. doar o data m-a intrebat ce facsi eram la scoala. el are un club in care eram si eu dar m-a scos sau nu. cand nare cu cine sa se joace si cand eu ma plimbu el vine simi cere sa vin la el acasa ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu dar prietena ta il iubeste pe el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. daca el o iubeste pe ea. si ea iti este prietena. tu de ce sa incerci sa il atragi? nu esti in stare sa renunti la un baiat pentru o prietenie? adica sa o iei logic o relatie dureaza cat dureaza dar tot se termina. odata si odata ca asa is majoritatea baietilor in ziua de azi dar prietenii iti raman. asa ca eu in locul tau l`as lasa sa fie fericit cu cine vrea si mi-as cauta alt baiat :d.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propune i un sex oral

| iulia_3889 a răspuns:

Decat sa iti distrugi prietenia mai bine iti cauti pe altcineva.